KLO_01

PROJEKT WNĘTRZ, WARSZAWA

Mieszkanie na warszawskim Ursynowie to przede wszystkim przemyślana i funkcjonalna przestrzeń, której aranżacja została zaprojektowana w taki sposób aby wnętrza były jednocześnie nowoczesne i stylowe. W tym niewielkim na pozór wnętrzu udało się wygospodarować miejsce na realizację funkcjonalnej kuchni z hokerami dostępnymi od strony pokoju dziennego, stół dla czterech osób oraz wygodną sofę z dodatkowym podnóżkiem, który razem z sofą może tworzyć narożnik lub stanowić niezależne siedzisko.

Aranżacja utrzymana jest w stonowanych i ciepłych barwach dla których tło stanowią białe ściany, a całoś dopełniają czarne dodatki elementy oświetlenia. Elegancji przestrzeni dodają płytki gresowe o marmurowym wzorze oraz stylowe, czarne lamele z obrzeżami wykończonymi w kolorze złotym. Punkt kulminacyjny stanowi oryginalna w swojej formie i kolorze sofa wraz podnóżkiem. Kolor zielony ożywia wnętrze i czyni je bardziej wyrazistym.

W łazience dominuje szaro-biała tonacja, choć i tu zastosowano wyraźny akcent w postaci czarnej szafki umywalkowej oraz opraw oświetlenia mocowanych do tafli lustra. Istotnym i dominującym materiałem w tej przestrzeni jest gres o naturalnym kamiennym wzorze. Również w tym pomieszczeniu konsekwentnie postawiono na funkcjonalność wnętrza – maksymalizacje przestrzeni do przechowywania oraz ukryta w zabudowie meblowej pralka.