NAVY
arch. Łukasz Kowalski

Z wykształcenia jestem architektem, a projektowaniem wnętrz zajmuję się od 13lat. Doskonale wiem, jak ważnym wydarzeniem jest powierzenie projektu aranżacji swoich wymarzonych mieszkań oraz domów. Wysłuchanie i analiza potrzeb Klientów pozwala mi tworzyć wnętrza eleganckie, ciepłe i nieszablonowe. Dużą uwagę przywiązuję do proporcji, światła i harmonii projektowanych przestrzeni.

NAVY to autorskie studio projektowe powstałe w 2019 roku.
Zalety tej niewielkiej struktury, zapewnia indywidualne podejście oraz elastyczność w dostosowaniu się do wizji Klienta. To także gwarancja poziomu proponowanych rozwiązań i przestrzegania terminów – tu nie ma rozproszonej odpowiedzialności za projekt.

Specjalizacja

NAVY specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i komercyjnych oraz projektach domów jednorodzinnych. Inspiracje czerpie z każdej dziedziny sztuki, a także form spotykanych w przestrzeni życia codziennego. Następnie przekłada je na język architektury, nie zapominając o funkcjonalności.

Warsztat projektowy

Bez znajomości zaawansowanych technik komputerowych i zdolności wykorzystania ich w projektowaniu oraz przygotowaniu wizualizacji, nie można dziś funkcjonować w branży. NAVY to gwarancja wysokich kompetencji, otwarte, twórcze podejście do każdego projektu i wysoka jakość przekazywanych Klientom materiałów graficznych. Realizowane wizualizacje są zawsze na najwyższym poziomie, dzięki temu Klienci, jeszcze przed realizacją, mogą zobaczyć to, co do tej pory żyło tylko w ich wyobraźni.